Producent biżuterii z bursztynu Gdańsk – O nas

ArtSzok. Producent biżuterii z bursztynu.

Nasze wyroby wykonujemy w srebrze – próba 0,925 i zdobimy najpiękniejszym bursztynem z rejonu Morza Bałtyckiego. Wśród naszej kolekcji znajdują się zarówno wzory klasyczne, nowoczesne, lecz również biżuteria użytkowa (noże, łyżeczki, cukiernice).

Istniejemy od 1994 r. i jesteśmy wierni stałej, dobrej tradycji rzemieślniczej – zawsze stawiamy na jakość! Dzięki temu konkurujemy z najlepszymi, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Do naszych odbiorców zaliczają się kontrahenci z Europy, Azji, Ameryki Północnej, Australii oraz oczywiście z Polski.

Jakość naszych wyrobów to wielka zasługa naszych jubilerów, z których każdy jest mistrzem w swoim fachu. Znaczna część wzorów wykonywana jest ręcznie, co gwarantuje wyjątkową jakość i unikatowość poszczególnych wyrobów.

Jesteśmy otwarci na sugestie klientów, ich propozycje i pomysły. Możemy podjąć się realizacji każdego zamówienia. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, by sprostać wyzwaniom stawianym przez czas, ale także gusta i zapatrywania klientów.

Sam jestem jubilerem i mam nadzieję, że oglądanie katalogu Galerii ArtSzok Tomasz Pisanko sprawi Państwu tyle samo przyjemności co mi.

Z poważaniem,
Tomasz Pisanko